Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Робота між засідання 2023-2024 н.р.

 

15 грудня до гімназії завітали представники ГО "Співдія заради Дітей" та провели заняття з учнями 1-4 класів під назвою "Формування стресостійкості засобами арт-терапії.
Діти опановували техніки дихання для заспокоєння нервової системи,а також власноруч виготовили свічки з вощини.




Кожного року у грудні, як дітям, так і дорослим, є гарний привід для свята, адже цей день є Днем різдвяного светра. Це тематична подія, коли люди вирішують носити веселі та незвичайні різдвяні светри, часто прикрашені яскравими малюнками, вишивкою або навіть світлодіодами. Це стало популярним явищем, яке об'єднує людей веселим способом відзначити святкування Різдва.
13 грудня учні 1 та 4 класів взяли участь у флешмобі, продемонструвавши свої різдвяні светри та тематичні малюнки.




Незабутні враження в серцях учнів гімназії залишили привітання Святого Миколая які організував та провів ЦДЮТ "Оберіг" напередодні.
Вже стало доброю традицією, що саме у день святого Миколи у Подільській гімназії, щороку, до наших учнів Миколай приходить , зі своїми вітаннями та смаколиками. А учні розповідали вірші та співали пісні для Миколая.

Коли приходить місяць грудень всі діти з нетерпінням чекають цей день. Цього святого споконвіку любила і шанувала Україна тому, що він приносив у дім родинну радість, душевний спокій, а ще захищав бідних та маленьких дітей.













Учні початкових класів узяли участь у створені відеоролика до Дня української хустки


https://www.facebook.com/100024850661657/videos/g.859656871398457/809438680952833



Із давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Хустка - це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм . 7 грудня Сиднюк Т.О. провела в 1-А класі тематичну ранкову зустріч до Дня української хустки.



В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з учнями були проведені ігрові заняття щодо навичок безпечної поведінки та обізнаності в їх правах. Адже вчити дитину відстоювати свої кордони та захищати себе потрібно з самого дитинства.



Учні початкових класів долучилися до челенджу" Миколайчики-захисникам і захисницям,Миколайчики- воїнам". Учні виготовили листівки привітання та подяки нашим захисникам.



21листопада - День Гідності та Свободи. 

Сиднюк Т.О. провелв з учнями 1 - А класу годину спілкування з елементами квесту

 " Вільні творити майбутнє". Метою заходу було

ознайомити школярів з історією виникнення свята; пояснити поняття « гідність» та «свобода»; формувати розуміння єдності й цілісності України, усвідомлення себе українцем; виховувати любов до Батьківщини.

















В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра» (пожежна безпека в умовах воєнного стану) Сиднюк Т. О. провела урок- гру з учнями 1-А класу 

" Як дотримуватися правил пожежної безпеки"

Школярі загадки з пожежної безпеки розгадали,у гру " Від чого буває пожежа" пограли ,свої творчі роботи " Вогонь - друг, вогонь - ворог" презентували.












17.11. 2023 у рамках Тижня пожежної безпеки класним керівником 2 класу було проведено урок "Сірничок маленький, а біда велика". Метою заходу було формування у учнів уявлення про причини пожежі, її наслідки та способи запобігання нещасних випадків, спричинених пожежою. Діти заздалегідь готувалися, готували плакати із зображенням різних ситуацій, які можуть призвести до пожежі. Протягом уроку відбувалося обговорення зображеного. Була створена виставка дитячих робіт.
Возможно, это изображение 9 человек и текст

 


16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності.
Сиднюк Т.О. провела урок толерантності з учнями 1-А класу . Метою уроку було познайомити вихованців з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки. розвивати почуття колективізму, вміння аналізувати та приймати рішення; виховувати чуйність, людяність, терпимість і небайдужість, почуття взаємодопомоги та дружнього прийняття іншої людини. Продовжити формування толерантного ставлення однокласників один до одного.
Школярі визначили ,які якості притаманні толерантній людині .Створили квітку толерантності Пограли у гру " Дерево толерантності".
Створили групову роботу
"Я -хлопчик, я-дівчинка, ми – різні, проте рівні» .




12 листопада - День синички.
13 листопада учні 1 А класу ознайомилися з цікавою інформацією про синичок Пограли в гру "Яка синичка".Створили гарні вироби " Будиночок для синички" Провели бесіду
" Чому потрібно допомагати птахам ?"



13.11 ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ
☝️Символом доброти вважається відкрите серце. ❤️
В 3 кл. було проведено заняття "Творіть добро"
На уроці: з'ясували поняття "добра"; вчилися аналізувати, давати оцінку, вибирати правильну позицію; розвивали почуття доброзичливості, співпереживання; створили власні правила доброти.



В рамках ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОБРОТИ (13.11) в нашому закладі стартує акція «Кришечки збирай – ЗСУ допомагай!» 💪
Пластикові кришечки – це ресурс, який піддається переробці з наступним виготовленням предметів широкого вжитку. Долучитися до акції може кожен. Просто сортуйте відходи та збирайте пластикові кришечки, які ми згодом передамо у відповідні організації, а ті отримають кошти від здачі вторинної сировини та спрямують їх на підтримку ЗСУ”.








 3 листопада у 2 класі до Дня української писемності та мови було проведено мовний конкурс "Знавці української мови", який сприяв збагаченню словникового запасу, розвитку образного мислення та  мовлення. 

     Команди змагалися у вмінні розпізнавати слова в анаграмах. За допомогою малюнків до фразеологізмів вчилися визначати їх значення. Змагалися у складанні якомога більшої кількості слів із букв одного слова.

 

   

    Учень 1-А класу Делюрман Максим декламує вірш про мову  https://youtube.com/shorts/dyeCETaRDs0?si=I2uUvW292zeN64Qn

 






Команда "Котигорошки" гуртка національно - патріотичного спрямування "Захисник Кропивницького"ЦДЮТ"Оберіг "керівник Калінкін В.А., прийняли участь у проведенні міської національно - патріотичної гри- випробування " Захисники Кропивницького. Братство Котигорошка"де показали гарні результати під час проходження усіх етапів гри - випробування.Вітаємо наших Котигорошків! Успіхів Вам у майбутньому 🤗🌟🌟🌟







 В рамках Тижня  заощаджень 31 жовтня учні 1-А класу долучилися до майстер - класу по виготовленню "Свинки - скарбнички власними руками"

 

  31 жовтня до дня писемності і мови учні третього класу разом з класним керівником Бахтєєвою О.Л. переглядали " Пригоди Квадрика, Трикуті, та Кружка. А також переглянули та пригадали особливості мови за допомогою відеуроку "Про особливості рідної мови" Олександра Авраменка.




  27 жовтня до Дня української писемності та мови Сиднюк Т.О. провела тематичну ранкову зустріч " У ріднім слові цілий світ' з учнями 1 - А класу.

 

 

   27 жовтня у 4-А класі відбувся конкурс на краще читання поезій до Дня писемності та мови. Троє учнів взяли участь у 1 етапі XXVI Міжнародного конкурсу імені П. Яцика. Також діти позмагались Мовному батлі, метою якого було розвивати пізнавальний інтерес учнів, навички групового пошуку відповідей на запитання і завдання, розвивати кмітливість, виховувати почуття поваги та любові до рідної мови.

 

 

 


      17 жовтня в закладі було сонячно та тепло, бо був День Яскравого одягу та усмішки.
     Учні та вчителі весело проводили час.
    З учнями молодших класів було проведено флешмоб "Смайлик" під час якого діти склали величезного смайла.




 16 жовтня - Всесвітній день хліба. Вчитель Сиднюк Т . провела урок- подорож з учнями 1-А класу "Шлях хліба з поля до столу".
Школярі ознайомилися з правилами поводження з хлібом,бережного ставлення до хліба; розширили та поглибили знання про процес виготовлення хліба, про працю хлібороба.
Виконали вправу " Зернина життя". Переглянули презетацію "Який шлях хліба з поля до столу" і створили гарні об'ємні вироби "Як хліб прийшов до столу". Захід сприяв вихованню поваги до хліба, до праці хліборобів, до рідної землі.

 

 



 В 1- А класі   відбулася виставка "Рушники моєї бабусі" Школярі ознайомилися  із давнім символом українського народу - вишитим рушником та народними звичаями.
 Захід сприяв вихованню національної самосвідомісті, інтересу до народних традицій, культурної спадщини українського народу , формуванню почуття прекрасного у вишивках , почуття. глибокої поваги до рідних і близьких.

 5 жовтня відбулася Година спілкування між учнями 2 та 3 класів у рамках відзначення Міжнародного дня доброти. Під час зустрічі, яку провели класні керівники Назарова О.В. та Бахтєєва О.Л.,  учні ділилися думками про добро та підтримку, гуманне ставлення до тварин, виконували ігрові завдання. Протягом тижня готувалася тематична виставка дитячих робіт, присвячена чотирилапим друзям.

 

 

    4 жовтня у 4-А класі класним керівником Сенченко Ю.Г. проведено виховний захід у формі усного журналу " Козацька держава - наша сила й слава". Учні поглибили знання про звичаї, традиції козаків, прагнули наслідувати найкращі риси воїнів, почували себе справжніми патріотами. "Гортаючи" сторінки усного журналу,  діти прочитали рубрики "Хто були козаки?", "Найвідоміші козаки", "Традиції і звичаї козаків", "Літературна", "Змагальна" та  дізналися цікаву інформацію про гетьманів Запорізької Січі, пояснювали прислів'я про козаків, а також позмагалися у спритності.

 

 

4 жовтня в 1 А класі Сиднюк Т.О. провела IV Міжнародний урок доброти,про гуманне ставлення до собак і котів.
Урок доброти подарував школярам відчуття єдності у площині добра, сприяв вихованню  головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм. 

 

  2 жовтня до Дня захисників та захисниць, свята Покрови шкільна родина Подільської гімназії організувала благодійний ярмарок смаколиків та поробок, щоби підтримати українських воїнів. Школярі ретельно готувалися до заходу: випікали печиво, тістечка та коржики, власноруч виготовляли сувеніри, збирали осінні фрукти та овочі. Кожен охочий міг придбати вироби за власним смаком. Гуртківці центру дитячої та юнацької творчості «Оберіг» підготували програму з цікавими повідомленнями про свята та виконання тематичних пісень.  Усі виручені на ярмарку гроші будуть спрямовані на допомогу нашим воїна-захисникам.

 

 

 

   29 вересня до дня бібліотек пройшла ознайомлююча екскурсія до шкільної бібліотеки учнів 1А класу. Тут юних читачів зустріло розмаїття цікавих книг та журналів. Дітей ознайомили з правилами користування бібліотекою та книгами, різноманітними виданнями літератури, які зберігаються в бібліотеці.
Метою цього заходу було поглибити знання першокласників про книгу, бібліотеку та роботу бібліотекаря; виховувати інтерес до книги та дбайливого поводження з нею.

 

 

   29 вересня напередодні Всеукраїнського дня бібліотек було створено книжкову виставку "Бібліотека - мудрість всіх віків". Поряд із класичними виданнями українських письменників на виставці були представленні рідкісні  ювілейні видання.Метою цього заходу було активізувати увагу юних читачів та підвищити інтерес до читання та здобуття інформації не лише переглядом відео.
Адже бібліотека відіграє велику роль у розвитку та духовному збагаченні української нації.
Недаремно відомий педагог і мислитель Василь Сухомлинський говорив: "Бібліотека - це той храм, де завжди зберігається і народжується  духовність. Пам`ятаємо, що у давнину бібліотеку називали "дім життя", "притулок мудрості", аптека для душі".

 З 11 по 15 вересня в закладі було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності з теми: «Правила дорожні – корисні для кожного!» , метою якого було:

поглиблення знань з основ захисту здоров'я та життя людини від небезпек, оцінки існуючих ризиків середовища та управління ними індивідуальному рівні;

формування індивідуальних характеристик поведінки та звичок, що забезпечують необхідний рівень життєдіяльності (відповідно до потреб, інтересів тощо), достатній рівень фізичної активності та здорове довголіття;

створення моделей безпечної та ненасильницької міжособистісної взаємодії з однолітками та дорослими у різних сферах суспільного життя;

навчання дітей спілкуванню та формування вміння звертатися за допомогою у відповідні органи;

проведення широкої роз'яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил безпечної поведінки в умовах воєнного стану;

формування уміння учнівського колективу критично й творчо мислити, адекватно сприймати себе й оточення, приймати виважені рішення, будувати конструктивні стосунки, працювати в команді, розв'язувати проблеми та керувати стресами;

навчання дотримання умов навчання під час воєнного стану, дій у надзвичайних ситуаціях.

Учні брали участь в тематичних квестах, вікторинах та іграх, виконували вправи та тести, обговорюючи можливі ситуації на дорозі на годинах спілкування разом із класними керівниками, а також зустрілися з представниками патрульної поліції міста Кропивницький.

 

 

  19 вересня з учнями 4А класу була проведена конкурсна програма "У кожній казці мудрості перлина"
Метою цього заходу було сформувати у дітей почуття доброти, любові до навколишнього світу, допомогти дітям усвідомити, що чуйного, доброзичливого ставлення потребують не лише люди а й оточуючий світ. виховувати бажання бути добрим, щирим, відповідальним.
Учні активно прийняли участь у заході проявивши увагу, логічне мислення, уміння аналізувати й розпізнавати об'єкти та явища природи що оточує їх.

 


19 вересня Міжнародний день наслідування піратів - це пародійне свято, створене у 1995 році Джоном Бауром (Ол-Чамбекет) та Марком Саммерсом (Кеп Слеппі) з Олбані, штат Орегон, США, який проголошував 19 вересня кожного року днем коли кожен у світі повинен говорити як пірат.
  Чи можна бути веселим і шляхетним піратом?  Учні та учениці Подільської гімназії, які взяли активну участь у проведенні Дня піратів, стверджують, що так. Школярі приміряли образи піратів, взяли участь у конкурсній програмі, як справжні морські хулігани писали записки і заповнювали ними  пляшку,  показали себе талановитими акторами. Гімназисти випробували свої сили у розгадуванні ребусів, загадок та  зашифрованих текстів.


АКЦІЯ "СМІЛИВА ГРИВНЯ"


Вже традиційно з вересня розпочалася реалізація програми "Школа і поліція" за участю офіцерів поліції, соціального педагога і педагога організатора.
Фото звіт з проведеної бесіди у 1 класі "Безпека на дорозі".
Возможно, это изображение 11 человек и текст
Все ре



 В рамках Тижня безпеки життєдіяльності на тему:"Правила дорожні - корисні для кожного" ,15 вересня до закладу завітали працівники патрульної поліції міста Кропивницький разом з представниками ГУ ДСНС України в Кіровоградській області.
  З учнями 1-4 класів було проведено гру - вікторину на знання правил дорожнього руху та безпечного поводження з побутовими приладами .
 .


У вівторок, 12 вересня, учні 4-А класу відвідали Обласний краєзнавчий музей нашого міста та взяли участь у квесті "Допоможи собі сам". Дві команди учнів "Орли" та "Сміливі" на станціях "Рятувальна", "Пошукова", "Станція першої допомоги" та "Загадкова" виконували цікаві завдання. Діти познайомились із правилами поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів,  вчились надавати елементарну медичну допомогу. Особливо учням сподобалось виконувати роль рятувальника. Перемогла команда "Орли". В кінці заходу діти отримали подарунки.

 

   В рамках тижня фізичної культури та спорту та олімпійського тижня в закладі з 04 по 07 вересня з учнями було проведено заходи, які мали на меті  сприяти  розвитку інтересу до участі в спортивних і рухливих іграх, формування інтересу та любові до спорту. Школярі удосконалювали фізичні здібності у спільній руховій діяльності. Учні з захопленням виконували різні завдання.
    Для учнів початкових класів було проведено такі заходи: 
квест "Подорож до країни фізкультури і спорту", спортивна розвага "Спорт єднає", Футквест.
    

   

 

  07 вересня до школи завітали шкільні офіцери поліції,в рамках програми "Школа і поліція".
  З учнями початкових класів було проведено бесіду з теми: "Правила поведінки в умовах воєнного стану та правила поведінки в школі. Правила поведінки на дорозі та під час дороги до школи в умовах воєнного стану."
  Діти пригадали особливості поведінки в школі та за її межами в умовах дії воєнного стану.
  Також з нагоди майбутнього тижня безпеки дорожнього руху з учнями було проведено бесіду щодо правил дорожнього руху та безпечного пересування вулицями міста.

   




Четвертого вересня в 1-Акласі відбулася інформаційна хвилинка «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих», присвячений вшануванню пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.




Комментариев нет:

Отправить комментарий