Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Робота між засідання 2024-2025 н.р.

2024-2025 н.р.



     В рамках Тижня безпеки життєдіяльності на тему "Правила дорожнього руху від 0 до результативності в 1-А класі, 15. 05. 2025 р. було проведено бесіду-гру "Твій друг - дорожній рух". Метою заходу було закріпити навички учнів з ПДР, проаналізувати їх значення, не ризикувати своїм життям  і здоров'ям, перебуваючи на дорозі; виховувати почуття відповідальності, свідомого ставлення до реальних подій, дисциплінованості; формувати соціальну і здоров'язбережувальну компетенцію.

     В ході заходу учні та учениці    переглянули соціальний ролик та дізналися, хто є учасниками дорожнього руху,  відгадали загадки від Світлофора-Моргайка, прочитали та обговорили казку "Про правила дорожнього руху", попрацювали з картками-розгортками "Віднови правила дорожнього руху" та побували в ролі регулювальника.




 В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему:  "Правила дорожнього руху від 0 до результативності"в 4 класі проведено гру-моделювання "Сигнали регулювальника".

Рольова гра ознайомила учнів з тим хто такий регулювальник на дорозі, навіщо він там треба та як правильно "читати" сигнали регулювальника. Під час гри діти  відчували себе регулювальником, пішоходом та водієм, формували готовність до дотримання правил дорожнього руху,  прагнення до самовиховання в себе ціннісного ставлення до самого себе та інших.




16 травня у третьому класі було проведено свято мами. Під час заходу учні дізналися про історію виникнення свята та його традиції святкування. Привітали любих матусь та довідалися, як вони розуміють та відчувають одне одного. Святковий настрій не зіпсувала кількість тривог цього дня, адже найбільше цінуються приємні моменти, які гартують дух нації.


13 травня 2025 року у ГПД «Подільської гімназії» відбулася тематична бесіда, присвячена темі – "Дорожні знаки – наші помічники”. Основною метою було поглиблення та систематизація знань дітей про дорожні знаки, їхнє значення та важливість для безпеки всіх учасників дорожнього руху. Бесіда також була спрямована на розвиток уваги, спостережливості, логічного мислення та виховання культури безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
Під час бесіди діти разом з вихователем ГПД Остапух Е.А. вирушили у захопливу подорож у світ дорожніх знаків. Протягом усієї бесіди діти ставили запитання, ділилися власними спостереженнями з життя, розповідали, які знаки вони бачать щодня.

Наприкінці бесіди було підбито підсумки, де діти ще раз наголосили, що дорожні знаки справді є їхніми надійними помічниками на дорозі. Ця бесіда стала важливим кроком у формуванні у вихованців ГПД культури безпечної поведінки та відповідального ставлення до правил дорожнього руху.

В рамках тижня з безпеки життєдіяльності "Правила дорожнього руху від 0 до результативності" Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провела урок- гру "Безпечний рух- твій вірний друг"  Метою заходу було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; ознайомити дітей з основними дорожніми знаками та сигналами світлофора; розвивати вміння і навички свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, щоб уникнути травм і нещасних випадків ; розвивати увагу i вміння користуватися знаннями практично; виховувати навички свідомої та дисциплінованої поведінки на вулиці











Учні 2 класу і класний керівник  Сиднюк Т.О. вітають усіх з Днем вишиванки.

Проєкт від учнів 2 класу " У кожній ниточці любов до України!"

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. кодом українців.

Щорічно  у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. У цей день усі українці йдучи на роботу чи навчання одягають вишиванки. У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка – це одяг не лише на свята, адже  вишиванка є генетичним кодом українців.

Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провела ранкову зустріч " День вишиванки" .

Школярі переглянули презентацію про  традиції української вишиванки. Створили власну вишиванку за допомогою аплікації.

Виконували цікаві завдання в групі.

Метою заходу було  поглибити знання про історію та культурне значення вишиванки. Сприяти творчій діяльності учнів. Розвивати дослідницькі та комунікативні навички. Виховувати почуття гордості за рідний край, національну гідність, шанобливе ставлення до загальнолюдських цінностей.



Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають чудове свято – День матері. Це одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства  несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди розрадить і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

 Умійте цінувати любов Матері. Будьте дбайливі до цієї любові.  Адже лише мама думає про нас завжди і скрізь. Тільки мама завжди приймає нас такими, які ми є. Серце її завжди з своєю дитиною.

Напередодні Дня Матері  класний керівник Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провели годину спілкування " Все починається з мами"Проєкт " Моя мама, найкраща!" від учнів 2 класу

\


День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Сиднюк Т.О. провела ранкову зустріч

 "9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ЄВРОПИ" з учнями  2 клас

Метою заходу було поглибити знання дітей про Європу, про європейські країни; виховувати шанобливе ставлення до всіх членів родини, повагу до національних надбань різних народів;





9 травня - День Європи в Україні, Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на європейському континенті. Першокласники Подільської гімназії здійснили віртуальну подорож країнами Європи і розширили знання про європейські країни, їх традиції , звичаї та виготовили прапорці із символікою ЄС.


 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провели ранкову зустріч "День пам'яті та примирення". Другокласники  переглянули відеоматеріали до Дня пам'яті та примирення, вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні, створили  аплікацію 

" Квітка маку", виконували завдання в групах.

Метою заходу було виховання  почуття патріотизму,  любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої світової війни.








8-9 травня Україна і світ вшановує День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для України була ця війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той , хто захищає свою землю завжди перемагає. " Не згасити в пам'яті вогонь" - під таким гаслом в 1-А класі була проведена класна година. Першокласники переглянули презентацію та ознайомились з подіями Другої світової війни. Діти виготовили квітку маку - символ Дня пам'яті і вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Захід був спрямований на виховання патріотизму, шанобливого ставлення до подвигів минулого.


Протягом останнього місяця адміністрація, педагогічний колектив, учнівське самоврядування та учні закладу взяли участь в зйомках рекламного ролика щодо популяризації нашого закладу освіти.
Запрошуємо вас на віртуальну екскурсію Подільською гімназією!


Напередодні Дня Чорнобильської трагедії, 25 квітня, Сенченко Ю. Г. провела з першокласниками виховний захід "Дзвони Чорнобиля". Діти переглянули презентацію та дізнались про трагедію віку - вибух на ЧАЕС, визначили негативний вплив аварії на навколишнє середовище і здоров'я населення, вчилися сприймати чужу біду, як власну. Учні попрацювали в групах та склали 11 слів про Чорнобиль, які розташували в алфавітному порядку. Захід сприяв формуванню патріотичних почуттів у дітей.

23 квітня класний керівник Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провели квест "Стежками дружби". Метою заходу було розширити і поглибити поняття друг, дружба, дати уявлення про те, як вибирати друзів, виховувати в учнів звичку уважно ставитися до товаришів та чемно ставитися один до одного,
сприяти створенню дружнього дитячого колективу.
Школярі відвідували різні локації, де виконували цікаві завдання, називали ознаки справжнього друга. На локації "Довідкова" пограли у гру "Живі букви", де склали слово дружба з букв, визначили значення поняття "дружба". На локаціх "Острів скарбів" складали прислів'я зі слів.
На локаціях "Інтелектуальна", "Мирна", "Місточок дружби" здобувачі освіти грали в гру "Добре - погано", інсценізували мирилки та складали правила дружби.
Дітям сподобалося виконувати завдання, вони отримали багато позитивних емоцій.

Проблеми дбайливого ставлення до природи, охорона навколишнього середовища, поліпшення екологічної ситуації - ці питання турбують не тільки дорослих, а й дітей.
Протягом трьох тижнів учні 2 класу разом із класним керівником Сиднюк Т.О. працювали
над проєктом "Збережемо природу". Школярі разом із батьками насаджували квіти, кущі, дерева, із радістю прибирали біля свого будинку, свій садочок, територію в парку. Діти створювали красу навколо та милувалися природою, декламували вірші про збереження навколишнього середовища. Також створили виставку малюнків "Краса природи".


Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Всі ми чекаємо цей день з великими надіями та сподіваннями, що нарешті настане мир і спокій на нашій рідній землі. Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провела захід "Великодні дива".Здобувачі освіти ознайомилися з традиціями та звичаями святкування Великодня, створювали писанки, малювали малюнки до свята, виконували цікаві завдання в групах, декламували вірші.
Учні разом з батьками створили в класі виставку "Великдень", щоб ознайомити учнів з традиціями святкування Великодня, розширити знання та виховувати інтерес до народних звичаїв, обрядів і традицій, розкрити дітям красу і величність Великодня.


В рамках тижня безпеки життєдіяльності на тему
«Безпекові норми: вивчаємо, плануємо, реалізуємо» (безпека учасників освітнього середовища в умовах воєнного стану)
Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провела квест "Мінна безпека".
Метою заняття було
закріпити та узагальнити знання дітей про мінну безпеку;
розширити знання про ризики та небезпеки, які несуть в собі ВНП;
формувати систему знань про правила безпечної поведінки з ВНП та підозрілими предметами;
виховувати обачність, вміння правильно реагувати у критичних ситуаціях, вчасно звертатися за допомогою до дорослих.


Забезпечення безпеки дітей під час війни є важливим завданням для дорослих. Діти є особливо вразливою категорією, тому необхідно застосовувати спеціальні заходи для їхнього захисту, а також навчати їх, як захистити своє життя та здоров'я самостійно.
17 квітня вихователем ГПД Білозеровою А.В. було проведено захід "Діти на варті безпеки", під час якого учні пригадали алгоритм дій у разі оголошення повітряної тривоги, назвали безпечні місця для ігор. Також діти пригадали правила дорожнього руху, правила безпечного користування інтернетом і назвали, які найнеобхідніші речі потрібно брати з собою в укриття.
Возможно, это изображение видеоигры и текст

1

16.04.2025 р. вихователем ГПД «Подільської гімназії» Остапух Е.А., була проведена інформаційна година "Мінна безпека: правила, що рятують життя".
Вихователем було надано інформацію про різні види мін та інших вибухонебезпечних предметів (гранати, снаряди, мінометні міни тощо) з використанням презентації із зображеннями. Особливу увагу було приділено зовнішньому вигляду небезпечних предметів та категоричній забороні їх торкатися. Було продемонстровано малюнки попереджувальних знаків "Обережно, міни!" та пояснено їх значення і місця можливого розміщення.
Проведено обговорення можливих ситуацій, у яких діти можуть зіткнутися з небезпечними предметами (на ігрових майданчиках, у лісопаркових зонах, на покинутих територіях). Інформаційна година "Мінна безпека: Правила, що рятують життя" пройшла успішно та досягла поставленої мети. Діти проявили зацікавленість до теми, активно брали участь в обговоренні та інтерактивних вправах. Отримані знання є важливими для їхньої безпеки в умовах сьогодення


В рамках Тижня безпеки життєдіяльності до учнів 2-3 класу завітала Бухарова Вікторія Олександрівна, представник ГУ ДСНС України в Кіровоградській області.
Зі здобувачами освіти було проведено інтерактивну бесіду з теми "Мінна безпека", а також діти закріпили та повторили послідовність дій у надзвичайних ситуаціях та під час пожежі.

Напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики учні 1-А класу здійснили віртуальну подорож до космосу, дізналися про перших космонавтів та переглянули цікаве відео про планети. А також діти спробували себе в ролі інженерів та конструкторів і сконструювали космічні кораблі з конструктора "Lego".

09 квітня в закладі відбувся форум для батьків на тему: "Здоров'я дитини – у наших руках: секрети правильного харчування". Захід проводився з метою підвищення обізнаність батьків щодо принципів здорового харчування дітей; надання практичних порад та рецептів для збалансованого дитячого раціону; створення платформи для обміну досвідом та спілкування між батьками.
З вітальним словом до учасників форуму звернулася заступник директора з навчально – виховної роботи ЗДНВР Островська А.Б. Вона ознайомила присутніх зі стратегією реформування системи шкільного харчування на 2023–2027 роки, яка була затверджена 27 жовтня 2023 року Кабінет Міністрів України та ціллю реформи Учасників зібрання були поінформовані про актуальність теми здорового харчування дітей в гімназії.
Сестра медична Крайнік Н.В. ознайомила присутніх з оновленими вимогами до харчування у ЗЗСО відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 305 та впровадження європейських стандартів безпеки харчових продуктів, заснованих на принципах HACCP та чому це важливо для шкільного харчування.
У формі діалогу з учасниками форуму спілкувалася консультантка-дієтологиня Корнійчук О. О. та розглянула ряд важливих питань:
o Основні принципи збалансованого харчування: білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали.
o Режим харчування: сніданок, обід, вечеря, перекуси.
o Шкідливі продукти та їх вплив на дитячий організм.
Практичний блок форуму складався із інтерактивних вправ для батьків ;"Тарілка здорового харчування" (закріплення знаннь про основні групи продуктів та їхню роль у здоровому харчуванні), "Харчова піраміда" (візуалізація принципи збалансованого харчування та навчання розрізняти корисні та шкідливі продукти),"Аналіз дитячого меню" (аналізу типового дитячого меню та виявлення його переваг і недоліків з точки зору здорового харчування),"Створення корисного перекусу" (створення рецептів корисного та смачного перекусу для дитини), гра "Правда чи міф?" (розвіювання поширених міфів та надання достовірної інформації про здорове харчування), "Створення корисного ланч-боксу" (створення ідеального ланч-боксу для дитини з продуктів, які будуть корисними, смачними та зручними для вживання в школі або на прогулянці).
На дискусійній панелі "Відповіді на ваші запитання" спікери дали відповіді на актуальні питання від батьків: харчові алергії, проблеми з апетитом, дитяче ожиріння. Також відбувся обмін досвідом між батьками.
Завершився форум підведенням підсумків, подякою учасникам та спікерам та запрошення до участі в майбутніх заходах.



АБЕТКА ЗДОРОВ'Я
Метою інформаційних хвилинок та вікторин "АБЕТКА ЗДОРОВ'Я" проведених соціальним педагогом для учнів 1-4 класів є:
✅ формування в учнів початкових класів основи знань про здоровий спосіб життя. Це включає розуміння важливості гігієни, правильного харчування, фізичної активності, режиму дня та емоційного благополуччя.
✅ розвиток практичних навичок, необхідних для збереження та зміцнення здоров'я. Наприклад, навчання правильному миттю рук, вибору корисних продуктів, виконанню простих фізичних вправ.
✅ виховання відповідального ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих.
✅ попаганда здорового способу життя серед учнів. Створення позитивного ставлення до здорових звичок та мотивація до їхнього формування.
✅ активізація пізнавальної діяльності учнів. Залучення до навчання через ігрові форми (вікторини), що сприяє кращому засвоєнню інформації.
✅ розширення словникового запасу учнів словами та поняттями, пов'язаними зі здоров'ям.
✅ сприяння розвитку комунікативних навичок під час обговорень та відповідей на запитання.


Психологом та інспектором освітнього простору проведене просвітницьке заняття «Безпечно жити» з учнями 4 класу.
На основі соціальних експериментів обговорили можливі дії в небезпечних ситуаціях з незнайомцями, створювали фотороботи, пропрацювали алгоритм дій.

ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ТРЕНІНГ "Я" ВМІЄ ПРОСИТИ ПРО ДОПОМОГУ
Соціальний педагог провела просвітницький тренінг для учнів 2 класу метою якого є:
✅формування у дітей навичок самостійного звернення по допомогу в різних життєвих ситуаціях.
✅розвиток емоційного інтелекту та вміння розпізнавати власні потреби та емоції.
✅виховання впевненості в собі та подолання страху звернення до дорослих та однолітків за підтримкою.
✅формування навичок конструктивного спілкування та взаємодії з оточуючими.
✅попередження випадків замовчування проблемних ситуацій та формування безпечної поведінки.


Учениці 3 класу долучилися до декламування віршів Т.Г. Шевченка в рамках відзначення 211 років з дня народження великого Кобзаря.


Учні першого класу в рамках відзначення 211 років з дня народження великого Кобзаря долучилися до декламування поезії Т. Шевченка.

10 березня Сенченко Ю. Г. провела з першокласниками пізнавальну гру "Мандруємо стежками Кобзаря". У ході гри діти дізналися про життя Т. Шевченка та його творчість, читали напам'ять вірші видатного Кобзаря, виконували цікаві завдання "Пройди лабіринт", "Знайди правильну відповідь", "Розгадай ребус". Найбільше сподобалось учням відновлювати рядки віршів Т. Шевченка за допомогою цеглинок LEGO.

10 березня у 3 класі Назаровою О.В. було проведено захист проєкту «Тарас Григорович Шевченко - геній українського народу». Діти обирали завдання, які всебічно розкривають життя та творчість Кобзаря України. Ознайомилися із цікавими фактами із життя поета, продемонстрували свої знання, розгадуючи ілюстрації до найпопулярніших творів та по вправлялися у декламуванні уривків творів, які сподобались.

Наші другокласники презентують
фотогалерею


25 лютого, Сенченко Ю. Г. провела з першокласниками гру- подорож "У країні рідної мови". В ході виховного заходу діти відгадув.али загадки та ребуси, вивчили вірш про рідну мову за допомогою мнемотаблиці, пригадали українські казки, працювали в групах та складали ілюстрації до казок з розрізних картинок. В кінці гри отримали у подарунок закладинки для підручника



 27 лютого, Сенченко Ю. Г. провела з першокласниками розважально-інтелектуальну гру "Розумні та кмітливі". Під час гри діти подорожували станціями "Місто запитань", "Столиця математики", "Місто емоцій", "Місто кодування", "Місто вмінь", "Місто - пазл" та виконували різні цікаві завдання. В кінці гри переможці отримали медалі.



26 лютого в рамках міжнародного Дня рідної мови Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провела урок-гру "Мовне намисто".
Під час гри здобувачі освіти розгадали ребурси, створили мовний віночок "Мова єднає нас", грали в гру "Асоціації", "Склади вірш з пазлів", розгадували мовний кросворд, працювали в парі,
виразно читали вірші про мову. А також переглянули мультфільм "Як правильно говорити українською".

26 лютого у 3 класі, Назаровою О.В. було проведено інформаційну годину про користь фіточаю. Учні ознайомилися із видами фіточаю, його складом та різновидами. Після дослідження своєї норми споживання рідини за добу та добору корисної їжі до фіточаювання у дітей була можливість обрати свій пакетик фіточаю та обрати той, який користувався найбільшим попитом у класі.
Окрема подяка працівникам шкільної їдальні Некрасовій М.В., Бойко А. В. та Музиченко О. за гостинний прийом та чудове оформлення найсмачнішої частини заходу!


26 лютого Інспектори відділу «Служба освітньої безпеки» Управління патрульної поліції провели з учнями 2 класу заняття "Ознайомлення з діяльністю поліції."
Здобувачі освіти з захопленням слухали розповідь інспекторів про діяльність поліції, ознайомилися з бронежилетом поліцейського,навіть змогли його приміряти.Повторили правила дорожнього руху, пограли в гру "Відгадай" За правильні відповіді школярі отримали призи.Учні отримали багато цікавої інформації і познайомилися з професією поліцейського.


25 лютого, Сенченко Ю. Г. провела з першокласниками гру- подорож "У країні рідної мови". В ході виховного заходу діти відгадув.али загадки та ребуси, вивчили вірш про рідну мову за допомогою мнемотаблиці, пригадали українські казки, працювали в групах та складали ілюстрації до казок з розрізних картинок. В кінці гри отримали у подарунок закладинки для підручника



 и ещё 5
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провела ранкову зустріч "Герої Небесної Сотні"
Метою заходу є вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.
17 лютого у третьому класі було проведено інформаційну хвилинку, присвячену Дню єднання українського народу. Було важливим долучити учнів до обговорення теми єднання, як необхідної умови для збереження України, для допомоги ЗСУ та захисту її територій. Учні класу долучилися до невеличкої акції - створення світлини із традиційними орнаментами української вишивки, власноруч розфарбованими.

17 лютого, Сенченко Ю. Г. провела в 1 класі виховний захід на тему: " Ми - разом! Ми - єдині! І в цьому наша сила!. Метою заходу було поглибити знання учнів про нашу Україну, розвивати громадські якості особистості, патріотизм, самосвідомість, виховувати в учнів любов до Батьківщини. Першокласники відгадували загадки про державні та народні символи України, взяли участь у вікторині " Запитання - відповідь", переглянули коротеньку презентацію про історію виникнення Дня Єднання та вирізали патріотичні долоньки, як символ єдності та миру.
17 лютого Сиднюк Т. О. провела з учнями 2 класу годину спілкування " Ми - разом! Ми - єдині! І в цьому наша сила!"
Метою заходу було поглибити знання учнів про нашу Україну, розвивати громадські якості особистості: патріотизм, самосвідомість, виховувати в учнів любов до Батьківщини, українського народу, державної мови, прищеплення обов`язку – берегти і зміцнювати рідну державу.

Вітання переможцям гуртків
Вітаємо Лауреатів 2 премії IV Всеукраїнського двотурового фестивалю - конкурсу мистецтв"Різдвяна країна", солістів гуртка "До-Мі-Сольки",ЦДЮТ "Оберіг": Наливайко Тимофія, Самар Єву, Грачову Злату. Керівник Інна Озерянська.

Протягом тижня педагогічний колектив, учні та батьки закладу долучилися до благодійного збору для 112 бригади територіальної оборони, яка виконує завдання по обороні нашої держави на лінії бойового зіткнення в населеному пункті Часів Яр.


Крім продуктів харчування та засобів гігієни, було зібрано 5500 тисяч гривень, на які було закуплено пристосування для газових балонів.
Віримо в Перемогу!
Слава Україні!

22 січня класним керівником 2 класу Сиднюк Т.О. було проведено захід "Соборність у серці народу" з метою формування в учнів патріотичної свідомості, почуття національної єдності та сприяння виховання любові до Батьківщини.
Під час заходу діти поглибили знання про історію України та усвідомили значення Соборності як фундаменту незалежної держави

22 січня в 1 класі Сенченко Ю.Г. провела виховний захід до Дня Соборності України. Метою заходу було поглибити знання учнів про Україну, її державну символіку, формувати усвідомлення учнями себе як частку суспільства, виховувати в учнів любов до рідного краю, гордість за свою країну. Під час заходу першокласники переглянули казку про День Соборності України, пригадали державні символи України, склали прислів'я про Батьківщину та виготовили аплікацію "Ланцюг єднання".

«Різдвяний віночок» - акція, яка тривала у Подільській гімназії протягом 13-18 грудня. Учасники власноруч виготовляли різдвяні віночки та прикрашали ними двері класних кімнат. Щиро дякуємо всім, хто підтримав цю акцію! Завдяки активності гімназистів та їхній доброті це Різдво стане теплішим. Нехай зимові свята нагадують нам, що навіть у складні години ми можемо бути світлом для інших. Хай живе Різдво!





4 грудня вихованці ГПД разом із вихователем Білозеровою А.В. у рамках Тижня дитячого читання взяли участь у літературній мандрівці "Чарівні істоти українського міфу".
Під час заходу учні 1 та 2 класу познайомилися з біографією відомої сучасної письменниці Дари Корній, прослухали оповідання про міфологічних істот та духів зимового циклу, які засновані на віруваннях наших предків. Після цього діти поділилися своїми враженнями один з одним та спробували уявити, як би виглядали герої історій у сьогоденні.

У рамках Національного тижня дитячого читання, Сенченко Ю.Г. провела з першокласниками заняття -подорож на тему " Магія зимового читання". Це була чудова нагода об'єднати дитячий колектив та поринути у цікаві та захоплюючі новорічні дива. А сьогодні, у темний період нашої історії, спільне читання дитячих книжок дарує надію й тепло. Діти із задоволенням презентували свої улюблені книги, які ми разом читали та обговорювали. В кінці заняття учні створили виставку малюнків " У світі казки чарівної".



В рамках Національного тижня дитячого читання Сиднюк Т.О з учнями 2 класу провела урок позакласного читання "Книги читати- все на світі знати"
Спільне сімейне читання дитячих книжок дарує надію й тепло, необхідні кожному. Занурення в знайомі сюжети й повернення до улюблених героїв має терапевтичний ефект. Школярі вдома, разом з батьками, читали улюблені книги. На уроці кожен учень мав можливість презентувати свою книгу, поділитися враженнями від прочитаного. Учні заповнили робочі аркуші читацького щоденника. Діти, об'єднавшись в групи, працювали з висловами про читання.
А також разом з діткам прочитали твори у збірці "Різдвяні історії".
День Збройних сил України у 2 класі


День святого Миколая 2 клас
                      
                   



До Міжнародного дня людей з інвалідністю були проведені заняття з елементами тренінгу "Спілкування без бар'єрів". Безбар’єрність – не тільки про людей з інвалідністю, безбар’єрність – це про кожного з нас. Мова також може бути безбар’єрною. Маркером стає те, як ми спілкуємося і ставимося до людей, котрі чимось від нас відрізняються. Слова мають не менший вплив, а ніж наші дії.




ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ  У рамках тижня  «Абетка пожежної безпеки: зрозумій, застосуй, запамʼятай» Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу провели ранкову зустріч "Не жартуй з  вогнем". Школярі переглянули відео  "Поради пса Патрона", пригадали причини виникнення пожеж та алгоритм дій . Презентували виставку малюнків
" Легко вогник запалити, та не легко погасити"





З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних якостей у 2 класі Сиднюк Т.О. провела годину спілкування "Що таке толерантність?" Робота була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок та поглядів. Школярі переглянули відео про толерантність, обговорили правила толерантності та створили квітку толерантності.Виконали вправу "Продовж речення:У моєму серці є місце таким почуттям як........." Дай відповідь на запитання: " Для чого бути толерантним?" А також виконали завдання в групах " Ми різні ,але ми рівні" Провели гру " Обійми того, хто всіх поважає"





З давніх-давен  12 листопада відзначається День синички. Це добре свято закликає виховувати в учнів любов до природи, бажання піклуватися про тварин. Під час реалізації спільного маленького проєкту учні 2 класу розглянули ілюстрації про зимуючих птахів, загадували й відгадували загадки,виконували цікаві завдання з синичкою. Школярі дізналися багато цікавинок про життя синичок, зробили поробки та аплікацію цієї незвичної пташки.






  «День піжам» — це найпопулярніша акція Фундації Дім Рональда Макдональда в Україні, яка збирає сотні тисяч небайдужих українців, зокрема учнів та учениць нашого навчального закладу. Ми об’єдналися заради досягнення спільної мети — подарувати дітям у лікарнях можливість бути поруч з рідними.  

    Із інформаційної хвилинки, яку провели учениці 9-А класу Щебетаха З. та Коденець К.,  гімназисти дізналися  про ідею, історію та масштаби проведення дня підтримки тяжкохворих дітей. Відеоматеріал із київської лікарні ознайомив учасників заходу із думками та враженнями матусь малечі, яка бореться з недугом, представниці Фундації Дім Рональда Макдональда та лікарями Охматдиту про організацію Сімейної кімнати відпочинку з домашньою обстановкою. Усі дорослі та діти запрошені долучитися 22 – 23  листопада до щорічної всеукраїнської акції «День піжам»! Одягнімо піжаму, щоб зробити світ кращим!





21 листопада учні 4 класу разом із класним керівником Бахтєєвою О.Л. говорили про День Свободи і Гідності. Під час заходу діти прослідкували хронологію подій та переглянули відео. Під кінець обговорення вшанували пам'ять загиблих на Майдані Незалежності хвилиною мовчання.


У 1 класі до Дня Толерантності класним керівником Сенченко Ю.Г. було проведено виховний захід "Долоньки толерантності". Метою заходу було познайомити першокласників із поняттям "толерантність", формувати повагу, терпимість до інших людей, виховувати уважність, спостережливість, чуйність, людяність та небайдужість. У ході заходу діти виконали сім добрих справ та виготовили долоньки толерантності.
До Дня толерантності у 3 класі було проведено обговорення перегляду короткометражних мультфільмів «Вірте у любов, вірте у Різдво», «Подарунок». Діти обрали собі розмальовку за тематикою заходу, ділилися думками про зміст зображеного та створили виставку робіт.


Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти, датою для якого був вибраний день відкриття в 1998 році в Токіо 1-ї конференції Всесвітнього руху доброти.До речі, у Руху є свій офіційний документ – «Декларація доброти», яка говорить: «Ми визнаємо фундаментальну важливість простої людської доброти, як основної умови задоволення і осмисленого життя, і цим документом проголошуємо створення Всесвітнього руху доброти щоб створити більш добрий і більш повний співчуття світ».






Подорож у у світ казки .


Сиднюк Т. О. разом з вчителем музичного мистецтва Остапух Е.А. та керівниками гуртків: театрального гуртка " Дзеркальце" Вороною О.П. та ансамблю " Алтея" Лісовською Є.М. ЦДЮТ "Оберіг" КЗ"Подільська гімназія Кропивницької міської ради ", в рамках декади української писемності та мови провели захід "У світі казки чарівної" Метою заходу стало виховання у дітей поваги до мови та традицій свого народу, до добра і справедливості. Розвиток акторських здібностей школярів.

На святі панувала атмосфера радості та насолоди від творчості.
















До Дня писемності і мови 23.10  у 1-А класі відбувся мовний конкурс "Ой, яка чудова українська мова!", метою якого було заохочувати дітей вдосконалювати мовну культуру, збагачувати словниковий запас учнів, розмовляти чисто і правильно українською мовою. В ході заходу учні поділилися на дві команди "Українці" і  "Кобзарики" та змагалися. Діти виконували завдання, які були записані на пелюстках мовної квітки:  пригадали букви, які вже вивчили, розгадували мовні загадки та ребуси, пригадали та розшифрували назви казок, попрацювали в парах та групах. Перемогла - дружба.



1 листопада, у рамках місячника української писемності та мови, керівником театрального гуртка Оленою Вороною та вчителями Бахтєєвою О. Л. та Назаровою О. В. було проведено мовний турнір між учнями 3 та 4 класів. Під час мовного конкурсу гравці команд змагалися у вмінні розгадувати загадки, розпізнавати українські народні казки, вмінні пояснювати фразеологізми, закінчувати прислівʼя, добирати рими. Найголовнішим гаслом свята, було одержання задоволення від змагання із гідним суперником та перевірки рівня своїх знань.







В 1 класі проведено  захід "Подорож до країни Математики". Діти подорожували Математичним океаном , відвідали різні математичні острови: Загадок, Ігровий, Загублених чисел, Обчислювальний, Геометричних фігур, Острів Смаколиків та виконували різні математичні  завдання.







4 клас проводив інтерактивний математичний калейдоскоп. Розв'язували цікаві задачі, знаходили значення ілюстрованих прикладів, креслили фігури, знаходили ї площу та периметр.






31 жовтня для учнів 3 класу було проведено ігрове заняття "Математичні розваги". Під час заняття було створено виставку дитячих робіт за казками у назвах яких є числа. Учні розгадували слова та ребуси, в основі яких є цифри. Розв'язували задачі на логічне мислення та змагалися у командах на швидкість з обчислення виразів. Подарунком було ознайомлення із онлайн-сайтом де містяться ігри на логічне мислення, швидкість обчислення.




Розвагу " Осінь-чарівниця" Сенченко Ю.
і Білозерова А. В. провели зі своїми вихованцями 1 класу





Вірван Ю. О. 30 жовтня провела з учнями 1 класу захід 

" Страшно веселе свято Hellowttm"
















Остапух Е.А.до Дня української мови та писемності  провела гру з учнями 1- 2 класу на ГПД " Мовні перлинки"
На заході "Мовні перлинки", проведеному Остапух Е. А. в групі продовженого дня, діти поринули у світ українського слова. Читаючи цікаві оповідання, діти збагачували  свій словниковий запас та  вдосконалювали розуміння тексту, інтерактивна гра стала справжнім випробуванням для  кмітливості та знання граматики. А спільний спів українських пісень допоміг відчути себе справжніми патріотами.









До Дня української писемності та мови учні 2 класу декламують вірші про мову.Школярі мали можливість доторкнутися до краси рідного слова, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, а також відчути свою приналежність до людей , які поважають рідну землю, рідну мову.



До Дня української мови та писемності Максим Делюрман декламував вірш



Учні 4 класу разом з класним керівником Бахтєєвою О.Л. 25 жовтня провели пісенний вернісаж "А ми тую червону калину підійдемо!" Із задоволенням співали пісні про символ України, працювали над мовними завданнями про калину.



  25 жовтня вихованці ГПД разом із вихователем Білозеровою А.В. переглянули та обговорили відео про історію, цікаві факти та важливість Дня української писемності та мови. Учні вправлялися у спритності, кмітливості та швидкості під час розгадування зашифрованих слів. Діти познайомилися ближче зі святом, дізналися багато нового та з радістю виконували цікаві завдання



25 жовтня класний керівник Сиднюк Т.О. разом з учнями 2 класу провели День Гарбуза.
Метою заходу було ознайомити школярів з корисною і цікавою інформацією   до Дня Гарбуза (26 жовтня); про цілющі властивості цього продукту та його користь для організму. Розвивати інтерес і виховувати повагу до звичаїв та традицій українського народу.
Діти переглянули цікаве відео про гарбуз,виконали завдання вікторини,складали
 пазли гарбуза в групах.
А також,з задоволенням  смакували  стравами з гарбуза.















15 жовтня до учнів 2 класу завітала Білоброва Оксана Сергіївна - Начальник відділу звʼязків із громадськістю  управління патрульної поліції в Кіровоградській області  Департаменту патрульної поліції.
Оксана Сергіївна провела з школярами бесіду про безпеку на дорозі. Учні пригадали правила дорожнього руху. А також, разом з Ольгою Павлівною, шкільним офіцером поліції, провели цікавий майстер - клас з виготовлення флікерів у вигляді дзвіночків.Дітям дуже сподобалося.









   4 жовтня Сиднюк Т.О. з учнями 2 класу  провели V Міжнародний урок доброти. Метою заходу було ознайомити учнів з проблемами захисту тварин у світі та Україні;  формувати почуття відповідальності за тварин та навички гуманного ставлення до них ;показати практичні кроки, як кожен може допомогти у справі захисту тварин.

 

1 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України, День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій, сприяння зміцненню патріотичного духу в Подільській гімназії було проведено:
    
   Завідувач шкільною бібліотекою Корнійчук О.Б провела з учнями 4 класу пісенно-конкурсну годину "Козацькі забави", під час якої діти змогли пригадати козацькі звичаї та традиції.

   1 жовтня Сиднюк Т.О. провела з учнями  2 класу ранкову зустріч до Дня захисників України та українського казацтва . Школярі  ознайомилися  з традиціями, звичаями українського козацтва;  розширили знання  про життя, побут, обряди та звичаї козацтва.         День захисників і захисниць ― це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики.
   Учні виконували завдання вікторини , переглянули пізнавальне відео. 
  Ранкова зустріч сприяла  вихованню поваги до захисників і захисниць України; почуття гордості за минуле і сучасне нашої Батьківщини,почуття  поваги і гордості до наших Захисників.


  Учні та учениці Подільської гімназії взяли участь у міській акції "Подяка з лелекою". Гімназисти різних класів власноруч виготовили лелек - поробок. Ці птахи вже є символом нашого міста, а відтепер стали символом подяки нашим захисникам. Виготовлені з любов'ю поробки разом із смачними подарунками "полетять" до воїнів, які проходять реабілітацію у міських медичних закладах. Разом до перемоги




25 вересня учні 2 класу разом з класним керівником
Сиднюк Т.О.відвідали центральноукраїнський обласний краєзнавчий музей . Метою екскурсії було розширення знань про красу і багатство нашого краю,
пробудження почуття національної гідності, розвитку зацікавленості, бажання більше знати про свою Батьківщину, виховання любові до України . Для школярів співробітник музею Савнчук Світлана провела екскурсію на тему "Пізнаю свій рідний край " Учні з захопленням слухали розповіді про тваринний світ нашого краю та з цікавістю розглядали експонати.Взяли участь у квесті " Відшукай саму маленьку тваринку". Дітям дуже сподобалася екскурсія. Вони отримали багато позитивних емоцій.








           В рамках тижня безпеки життєдіяльності
(16.09.24-20.09.24)  "Їдь та ходи тихо-оминеш дорожнє лихо"

20 вересня учні 2 класу з класним керівником Сиднюк Т.О. і вихователем ГПД відвідали обласний театр ляльок. Переглянули виставу про автомобільчик.














 

  у 3-А класі, інспектором від "Служба освітньої безпеки" УПП в Кіровоградській області Пинзар О.П. та вчителем Назаровою О.В. було проведено практичне заняття "Школа дорожнього руху".
      Під час заняття діти ознайомилися із сигналами регулювальника та успішно відповіли на питання вікторини:

До тижня безпеки життєдіяльності на тему "Їдь та ходи тихо- оминеш дорожнє лихо" з метою підвищити бажання знати і дотримуватись Правил дорожнього руху четверокласники брали участь у інтерактивній вікторині. Слухали соціолога, працівників поліції. Діти прагнули підвищити уважність і відповідальність, вчились бути зосередженими на дорозі, розуміти важливість своєї безпеки



19 вересня з школярами Сиднюк Т.О. провела урок-гру 

" Правила світлофора Моргайка"

Учні ознайомилисяз місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками,закріпили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях. Діти створили книжечку " Правила безпеки на дорозі"

Розмалювали  мега розмальовку " Правила знаю - про безпеку свою дбаю"






в 1- А класі було проведено гру-тренінг "Знай і пам'ятай правила дорожнього руху" з метою закріпити з учнями правила дорожнього руху, виховувати спостережливість, уважність, почуття відповідальності, навички свідомої та дисциплінованої поведінки на вулиці.  В ході заходу першокласники допомагали мультяшним героям пригадати правила дорожнього руху, закріпили значення світлофора, вчилися розпізнавати дорожні знаки та обирали ті, які допоможуть безпечно перейти дорогу.



   З 9 по 13 вересня в Подільській гімназії проводився Олімпійський тиждень, який направлений на популяризацію здорового способу життя та фізичного здоров'я.
   Учні 1-А разом з класним керівником Сенченко Ю.Г. провели спортивний квест "Подорож по країні фізкультури і здоров'я", під час якого змогли закріпити роботу в командні, змагалися між собою у вправності виконання фізичних вправ.
  Учні 2 класу разом з класним керівником Сиднюк Т.О. провели змагання "Спорт запорука здоров'я", під час якого змогли закріпити знання про фізичне здоров'я та важливість здорового способу життя.
  Здобувачі освіти 3 класу разом з класним керівником Назаровою О.В.у рамках Олімпійського тижня провели урок-тренінг з фізичної культури «Види спорту». Під час заняття учні успішно здали тест «Види спорту», поділилися спортивними досягненнями та досвідом. Під час спортивних ігор, естафет та фізичних вправ продемонстрували гарну підготовку та єдність спортивних команд.
  4 клас разом з класним керівником Бахтєєвою О.Л. провели Олімпійський урок "Наші досягнення", під час якого учні змогли поділитися своїми спортивними досягненнями.
   Вихованці групи продовженого дня разом з вихователем Білозеровою А.В.під час прогулянки на свіжому повітрі грали в активні ігри за власним вибором. Учні 1 та 2 класів за інтересами поділилися на групи для гри в футбол, а також виконували стрибки на скакалках та брали участь у естафетах


   



 6 вересня в Подільській гімназії було відзначено День борщу. 
   У 2 класі класний керівник Сиднюк Т.О. провела свято "День борщу". Метою заходу було систематизувати і закріпити знання дітей про створення борщу, активізуючи словниковий запас дітей прислів’ями, приказками та народними прикметами; формувати конкретні уявлення про працю людей, що причетні до появи борщу; про народні звичаї пов’язані з ним; ознайомити з історією борщу; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, своєї родини, почуття поваги до людей праці. Школярі грали у гру "Збери овочі для борщу", "Займи своє місце", "Збери прислів'я". Учні взяли участь у конкурсі "Вірш про борщик прочитайте, славу ви йому воздайте!".
   У 3 класі класним керівником Назаровою О.В. було проведено інформаційну годину за сторінками усного журналу «Знає кожен горщик історію про борщик». Учні підготували творчі роботи із яскравими зображеннями та цікавою інформацією про традиційну українську страву. Довідалися, що вперше борщ був описаний у 1798 році в «Енеїді» Івана Котляревського. У 2022 році борщ внесли до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО як українську страву. Була оформлена виставка творчих робіт класу.
   Учні 4 класу разом із класним керівником Бахтєєвою О.Л. спостерігали за процесом приготування борщу та вчилися підбирати овочі для страви.
До Дня борщу в 1 класі Сенченко Ю.Г. провела конкурс "Щоби борщик нам зварити, які продукти потрібно, діти?". Учні активно брали участь та виконували цікаві завдання, а також ознайомилися з найпоширенішим у нашому регіоні рецептом борщу.
Вихователь ГПД Білозерова А.В. провела вікторину "Навіть дівчинка маленька вміє борщ варить смачненький". Учні 1 та 2 класів вивчили рецепт борщу, познайомилися з особливостями приготування страви в різних регіонах України та виконували завдання на уважність.



 

 



2 вересня для здобувачів освіти Подільської гімназії пролунас Перший дзвоник та запросив знову до школи.




Для учнів 1 та 9 класів була проведена святкова лінійка.






Учні мали змогу згадати та вшанувати нашу Батьківщину, яка зараз переживає буремні події. Також для підтримки та вшанування Збройних Сил України було проведено акцію по збору коштів на дрони "Зараз дрони - потім квіти".




Комментариев нет:

Отправить комментарий